Protisluneční folie budov

Hlavní stránka / Protisluneční fólie budov

Cílem instalace protislunečních fólií je především zabránění nepříjemného zahřívání interiérů budov.
Vysoká teplota interiéru působí negativně na lidský organismus, je příčinou přehřátí , čímž způsobuje snížení pozornosti, výkonnosti, je rizikem vzniku řady úrazů, nebo únavy a různých zdravotních problémů.

Pozitivní význam fólií se projeví také v objektech, které jsou vybaveny klimatizací, protože přinášejí úspory elektrické energie a umožňují instalovat levnější klimatizační jednotky s nižším potřebným výkonem.
Ochranné protisluneční fólie jsou vybaveny pokovenými vrstvami, které zaručují jejich dobrou účinnost. Mimo jiné obsahují filtry, zadržující škodlivé UV záření a zabraňují 
tím, m.j. tzv stárnutí Vašeho interiéru.
Jsou velmi odolné proti poškrábání.

Aplikace protisluneční folie Aplikace protisluneční folie Aplikace protislunečních folií na RD Aplikace protislunečních folií na RDVzhledem ke svým vlastnostem chrání také dobře Vaše soukromí. Jsou dodávány v různých barevných variantách a s různým odstupňováním propustnosti světla. Jsou vhodné pro objekty, které jsou vystaveny přímému slunečnímu záření, kterými jsou např. výrobní haly, byty, rodinné domy, chaty, kanceláře, nebo obchody. Nemalou výhodou je také snížené riziko poranění při nechtěném rozbití okna.

Fólie můžeme rozdělit na interní - vnitřní, které se používají na jednoduchá skla, kde je i přes vnitřní instalaci docíleno výborného protislunečního účinku a externí - venkovní fólie, které se většinou instalují na dvojitá skla z venkovní strany, pro dosažení vysokého účinku při minimálním riziku prasklého skla. Oba typy protislunečních fólií - externí i interní, jsou dodávány v mnoha barevných variantách a odstínech s různým prostupem světla.

Folie na oknech Folie s různou propustností Aplikace folie 


Sdílet na FacebookPoslat odkaz emailemVytisknout tuto stránku
Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.