Celopolepy automobilů

Hlavní stránka / Celopolepy automobilů

Samolepící fólie lze využít různě. Například na změnu barvy laku, která je vhodná v případech, že si přejete sjednotit barvu Vašeho autoparku nebo jen jednoho auta. Fólie výrazně odliší Vaše auto od ostatních a ochraní lak, což může být výhoda při pozdějším prodeji auta. (není poškozený lak) 

Provádíme také polepy lodí nebo motorek a nebo jen jednotlivých dílů.
 
Polep auta je výhodnější, než nový lak vašeho miláčka. Je to skvělé řešení pokud se chcete odlišit, nebo ochránit auto před drobnými poškozeními, nebo pokud chcete být jiní. Originální.

Polepy automobilů Polepy automobilů
BMW M5 před polepem BMW M5 před polepem Průběh polepu BMW M5
Celopolepy automobilů Polepy automobilů Polepy automobilů
Po polepu ... BMW M5 už to bude... Celopolep BMW M5 po dokončení 

Polepy aut jsou vhodné pro celoplošnou reklamu - fólii lze na přání potisknout na velkoformátové tiskárně vzory, texty či logem vaší firmy pro reklamní účely. Můžete skvěle propagovat  své výrobky a služby.

Pokud nechcete měnit původní barvu svého auta, ale chcete mít auto chráněné lze použít pro ochranu originálního laku polep průhlednou ochranou fóliíMimo polepu vozidel barevnými fóliemi nabízíme také speciální fólie, perleťové, metalizované, carbon a další.

Jsme připraveni navrhnout Vašemu autu neotřelý, individuální a moderní design. 

Výhody fólií jsou velké. Málokdo si například uvědomuje, že ať už zvolíte čirou nebo barevnou fólii, tak Vaše vozidlo bude vždy chránit  před kamínky, okolními auty na parkovištích, kartáči automyček, rozehřátým asfaltem v létě, solí v zimě atp. K fóliim se můžete chovat jako k běžnému laku. Můžete ji leštit i voskovat. Jsou odolné většině provozních kapalin. 
Tedy za předpokladu, že jsou fólie aplikovány odborně, personálem se znalostmi a praxí v oboru.

To nejzásadnější, čím se liší od nového laku je skutečnost, že ji lze odstranit, bez zbytků lepidla na autě v průběhu několika hodin a lak pod ní zůstane prakticky jako nový. Po odstranění fólie doporučujeme auto umýt v běžné myčce a provést leštění laku.

Polepy aut Kolín
Celopolepy aut Kolín Polepy automobilů Kolín Polepy aut Kolín

Použité fólie jsou tvárné, a nesmršťují se. Jsou barevně trvanlivé. Jsou stabilní za různých klimatických podmínek a odolné proti UV záření. Lze je odstranit bez porušení původního laku. Můžete je mýt v automyčce. Tyto fólie jsou vhodné také pro polep různých doplňků jako spoilery, lišty, zrcátka nebo čelní masky. 
Odborná montáž je velmi důležitá, protože karoserie automobilů mají složité tvary a jedná se vždy o velmi specializovanou činnost, náročnou na přesnost, čistotu a proto pouze instalace provedená vyškoleným odborníkem je zárukou perfektního vzhledu a maximální životnosti a Vaší spokojenosti.Nezapomeňte, že při následném odstranění námi používaného materiálu, nezůstávají zbytky lepidla na karoserii vozidla.

Potřebujete vědět více? Kontaktujte nás! 


Sdílet na FacebookPoslat odkaz emailemVytisknout tuto stránku
Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.