Polep nábytku

Hlavní stránka / Polepy nábytku

Všichni  to známe. Máme doma, na chatě, nebo třeba ve svém obchůdku nábytek a po několika letech se nám okouká. Nebo ho odřeme. Přesto chcete změnu. Udělejte ji!
Polepíme Vám ho dle Vašich představ třeba bílou nebo jakoukoliv jinou barevnou folií, třeba 
potištěnou, aby příjemně ladil k Vašemu interiéru. Jsme připraveni vyrobit Vám také speciální samolepky, vytvářející různé tvary, nebo struktury atraktivních materiálů. A to se netýká jen starého nábytku, ale také třeba polepů rámů dveří atp.
Například vestavné skříně výrobců si můžete přizpůsobit svým představám ladících s vaším interiérem třeba ozdobnými polepy. Vaší fantazii se meze nekladou! Je samozřejmé, že si můžete dodat podklady pro polepy třeba z fotografií. (konzultujte však s námi, jestli kvalita odpovídá požadavkům na kvalitní tisk) 

Změna barvy prodejny Změna barvy kuchyňské linky Změna barvy prodejny

U nábytku, který má jednoduché a hladké tvary je polep moderními foliemi snadno proveditelný a vzhled staronového nábytku je dokonalý. Jsme si jisti, že Vaši starší kuchyni změníme k nepoznání.

Polep konferenčního stolku-foto před polepem Polep konferenčního stolku-po realizaci Polep kuchyňské linky

Samolepící fólie jsou ideální pro Vámi zamýšlené renovace kuchyňských linek, dveří, nábytku, dětského nábytku, ale také např.umakartových jader atp.Výhodou polepů je snadná instalace, jednoduchá údržba a cenová dostupnost.


Sdílet na FacebookPoslat odkaz emailemVytisknout tuto stránku
Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.