Ochranné fólie automobilů

Hlavní stránka / Ochranné fólie automobilů

Fólie, které slouží k ochraně laku Vašeho automobilu jsou poslední dobou velmi žádaným artiklem. Představují průhlednou, téměř neviditelnou, profesionální ochranu laku Vašeho automobilu.
Tyto fólie jsou ideální pro ty z Vás, kteří si  chtějí ochránit lak svého automobilu před mechanickým poškozením.
Je to ochrana vhodná pro ochranu při sportovních i soukromých, ale také například závodních aktivitách, nebo zkrátka všude tam, kde si majitel přeje ochránit lak.

Ochranná fólie, instalace na automobil Instalace ochranné folie

Pomocí ochranných fólií můžete také zabránit většímu poškození dalších částí automobilu, např. přední masky, nárazníku, kapoty nebo zrcátek. Jedná se především o ochranu proti odlétávajícím kamínkům nebo proti drobným oděrkám, které mohou vzniknout např. na parkovišti. 

Ochranná fólie pro osobní auta Ochranná fólie aplikace na osobní automobil Ochrana automobilů průhlednou fólií Ochranná fólie pro osobní automobily

Závěrem musíme konstatovat, že pořízení ochrany na vašeho automobilového mazlíka něco stojí. Používáme osvědčené, kvalitní značkové fólie a je jen na vašem uvážení zda si necháte aplikovat fólii na celý vůz, nebo jen na jeho nejvíce trpící části. Aplikovaná fólie je průhledná, trvanlivá a cenově dostupná.
A pokud Vás omrzí, je možné ji odstranit. 


 


Sdílet na FacebookPoslat odkaz emailemVytisknout tuto stránku
Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.