O nás, polepech a reklamě

Hlavní stránka / O nás, polepech a reklamě

Naše firma vznikla koncem roku 2007 s cílem poskytovat reklamní služby menšího rozsahu.
Od roku 2010, kdy jsme firmu nazvali PŘELEPTO, jsme začali postupně své služby rozšiřovat a nyní se specializujeme na reklamu na automobilech nejen formou tzv. řezané reklamy, ale také celopolepy automobilů s již vytištěnou reklamou v kvalitě fotorealistického tisku. Od této činnosti byl jen krůček k celopolepům automobilů ochrannou folií, nebo kompletním změnám barev automobilů. Postupně jsme zavedli také tónování oken automobilů. Jsme certifikovaní.

Protože klademe důraz na kvalitu, používáme pouze folie nejznámějších výrobců autofolií a respektujeme jejich doporučené instalační postupy při každé zakázce.

V současné době nabízíme m.j. výrobu samolepek, reklamních banerů, reklamní polepy výloh, reklamních stojanů, instalaci okenních fólií a autofolií, ale také digitální tisk, ofsetový tisk, výrobu vizitek, služby profesionálního fotografa, zpracování fotografií a spoustu dalších služeb.

Jsme vlastníky výrobních prostředků, disponujeme vlastním zázemím a nejsme tedy ve většině případů závislí na zprostředkované služby třetích stran, což se obvykle odráží na kvalitě a rychlosti a samozřejmě také ceně námi dodávaných služeb. Naším cílem je individuální přístup ke každému zákazníkovi tak, abychom slíbené vždy dodrželi a zákazník odcházel vždy spokojen.

 


Sdílet na FacebookPoslat odkaz emailemVytisknout tuto stránku
Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.